Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2023 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonası Final Maçını Dev Ekranlardan Yayınlayacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2023 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye ile Sırbistan arasındaki final maçını Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocuk Parkı, Gazi Parkı ve Altınpark’a kurulacak dev ekranlardan yayınlayacak.

Filenin Sultanları bugün şampiyonluk için sahaya çıkacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda bugün oynanacak Filenin Sultanları final maçını Atatürk Orman Çiftliği, Doğal Yaşam ve Atatürk Çocuk Parkı, Gazi Parkı ve Gazi Parkı’na kurulacak dev ekranlardan yayınlayacak. Altınpark.

YAVAŞ’TAN DAVET: “ZAFER GECESİNE TANIK OLUN”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla başkent halkını İnternetin Sultanları’na destek olmaya davet etti. Yavaş şu ifadeleri kullandı:

“Size baktığımızda, kararlılık ve vazgeçmeyen inanç dolu yüreklerinizi görüyoruz, Netlerin Sultanları… Haydi Ankara! Sandalyenizi kapın, Atatürk Orman Çiftliği, Gazi Parkı ve Altınpark’ta yerinizi alın. Ve zafer gecesine tanık olun.”

3 PARKTA YAYINLANACAK

Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan ile oynayacağı final maçını dev ekranlardan yayınlayacak. Başkentli voleybolseverler, 3 Eylül (Bugün) saat 21.00’de başlayacak heyecan dolu karşılaşmayı Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocuk Parkı, Gazi Parkı ve Altınpark’ta kurulacak ekranlardan izleyebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu