Haber

Başkan Yardımcısı Özkan Kılıçdaroğlu ile Görüşerek Desteğini İfade Etti

Menderes Belediye Başkanı Yardımcısı Erkan Özkan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Özkan, kurultayda Kılıçdaroğlu’nun başkanlığı yeniden kazanacağını belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’daki parti genel merkezinde ziyaret eden Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, Kılıçdaroğlu’na belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özkan, olağan kongrede Kılıçdaroğlu’nun yeniden başkan seçileceğine inandığını belirtti.

 

Hizmetleri anlattı

CHP Genel Başkanı’na görev süresi boyunca Menderes’te yaptığı hizmetler hakkında bilgi veren Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, belediye faaliyetlerini içeren bilgilendirme kitapçığını da Kılıçdaroğlu’na sundu. Menderes’e sosyal belediyecilik örnekleri sunan hizmetlerin anlatıldığı kitapta, ilçeye bugüne kadar getirilen yatırımlar ve belediye yapısı hakkında bilgiler yer alıyor.

 

Kılıçdaroğlu’na teşekkür

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’daki parti genel merkezimizde ziyaret ederek, şirin ilçemiz Menderes’e yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacağımız hizmetleri anlattık. , belediye yapımız hakkında bilgi verdi. Biz de hemşehrilerimizin selamlarını ilettik. Başkanımıza bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığımız destekle, Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini Menderes’imize sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kılıçdaroğlu’na destek

Özkan, kasım ayında yapılacak CHP Olağan Kongresi’nde Kılıçdaroğlu’nun yeniden genel başkan seçileceğine inandığını da belirterek, “Olağan kongremizi birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacağız. Parti olarak kongremizden daha güçlü çıkacağız. “Sayın Kılıçdaroğlu’nun yeniden genel başkanlığa seçileceğine ve onun liderliğinde yerel seçimlerde büyük başarılar elde edeceğimize olan inancım tamdır” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habertuzlukcu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu