Yaşam

Kızılcık Şerbeti dizisinin 23. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Büyük bir ilgiyle izlenen Show Tv dizisinin 23. yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizinin özeti yayınlandıktan sonra yayın bir anda durduruldu. Dizinin yayınının durdurulmasına izleyicilerden ve sanatçılardan binlerce tepki mesajı yağdı. RTÜK tarafından ceza alan Kızılcık Şerbeti dizisinin yayını, Nursema’nın düğün gecesi eşinden şiddet görmesi nedeniyle durduruldu. Kızılcık Şerbeti dizisinin 23. bölümü ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada…

Kızılcık Şerbeti Dizisinin 23.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Geçen hafta verilen cezanın ardından Kızılcık Şerbeti dizisi 4 kez daha durdurulacak. Kızılcık Şerbeti dizisinin 23. bölümüyle 12 Mayıs Cuma günü yayınlanması bekleniyor.Böylesine büyük bir RTÜK cezası alan diziyi izlemeyen seyirci izlemeye başladı.

TAÇ ŞERBETİ 22. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Nursema’nın durumunu kabul edip onu evine dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema kararından vazgeçince biraz rahatlar. Ancak Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsızdır. Doğa staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısını memnun etmek için ona bir araba almak ister.

Kendini çok zeki sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. Aldatan kadını konuta getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu restoranın açılışı iki aileyi yeniden bir araya getirir. Abdullah iki ikram alır. Zor durumdaki kızına yardım ettiği için Doğa’ya bir kolye alır ve ona verir.

İkinci hediyeyi Alev’e verir ve teşekkür eder. Abdullah, Alev’e yaptığının yanlış olduğunu ve o konuları bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Ortada Pembe, Abdullah’ın iki ikramı kime, ikinci hediyeyi kimin verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz sahnelerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e zarar vermeden meseleyi halletmek istiyor. Bu durumu heyete götürür. Ömer’e durumu anlattığında çok geç olacaktır. Okul meclisindeki bir öğretmen, Metehan’ı polise ihbar eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın meskeninde harcıyor. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan bu evlilik işlemlerini yapabilmek için Leman’dan genel vekaletname ister. Leman, Kayhan’a genel bir vekaletname verip tüm mal varlığını ona mı kaptıracak? Ömer bu konuyu önce kendisiyle paylaşmadığı için Kıvılcım’a çok kızar.

Kıvılcım daha sonra birlikte okula döner. Metehan’ın polis tarafından götürüldüğünü gören Ömer ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere bu görüntülerin kendisiyle ilgili olduğunu söyler.

RTÜK Cezalı Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayını Durduruldu! Dizi Kaç Hafta Yayınlanmayacak?

karakecili-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu