Yaşam

L’Oréal Türkiye’den Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) İş Birliğiyle Geleceğin Meslek Liselerinde Okuyan Kuaförlerine 90 Bin Ürünle Dolu Dedtek

L’Oréal Türkiye, “L’Oréal for the Future” sürdürülebilirlik programı kapsamında etki alanını genişletmeye devam ediyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile işbirliği içinde harekete geçen L’Oréal Türkiye, ülkemizin farklı illerinde bulunan 23 meslek lisesine kuaför salonlarında teknik ve profesyonel kullanım için 90.000 eser bağışladı.

 

L’Oréal Türkiye; sınırlı kaynaklara saygılı yeni nesil bir değişim modeli yaratmayı hedefleyen sürdürülebilirlik programı “L’Oréal for the Future” (L’Oréal for the Future) kapsamında hayata geçirdiği sosyal projelerine bir yenisini daha ekledi. dünyanın, toplumların koşullarına duyarlıdır. L’Oréal Türkiye’nin eğitim alanındaki bu güçlendirme projesi, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) işbirliğiyle hayata geçirildi.

 

L’Oréal Türkiye, “daha ​​iyi bir gelecek” için eğitim ve kalkınmayı desteklemek, kadınları güçlendirmek ve toplumdaki dezavantajlı kişiler için yeni fırsatlar yaratmak başta olmak üzere birçok farklı alanda ülkemizin dinamiklerine ve ihtiyaçlarına cevap veren sürdürülebilirlik projelerini hayata geçirmekte ve çok anlamlı hale getirmektedir. ve sürdürülebilirlik açısından ülkemize somut katkılar sağlamaktadır. sağlar. L’Oréal Türkiye’nin 90.000 teknik çalışmayı kapsayan ve Türkiye’nin farklı illerindeki 23 meslek lisesine ulaşan bu kapsamlı kuruluş projesi, geleceğin kuaförlerine ve kuaförlük sektörüne sağladığı katkının en güzel örneklerinden biri olarak öne çıkıyor. eğitim alanı.

 

L’ORÉAL TÜRKİYE VE TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI’NDAN

MESLEK LİSESİ EĞİTİMİNE BÜYÜK KATKI

 

L’Oréal Türkiye’nin bu kapsamlı bağış projesi ile L’Oréal Professional Division markalarının eserleri İstanbul’da 18, Bursa ve Ankara’da 2, Bartın’da 1 olmak üzere toplam 23 meslek lisesine ulaştırıldı. Bağışta saç boyası, oksidan, şampuan, maske, el dezenfektanı vb. yer aldı. Teknik ve profesyonel kullanıma yönelik çalışmaların yanı sıra çeşitli bakım çalışmalarına da yer verildi. Bütün bu çalışmalar; Meslek liselerinde “Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri” alanı altındaki bölümlerde öğrenim gören öğrenciler ve eğitmenleri tarafından eğitim amaçlı kullanılacaktır.

 

TOG işbirliğiyle hayata geçirilen proje hakkında bilgi veren L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Grubu Genel Müdürü Volkan Yıldız, “Oréal” sürdürülebilirlik programımızla ortaya koyduğumuz maliyetleri en iyi şekilde hayata geçiriyoruz. Türkiye’de de. Eğitim ve gelişim anlamında sağladığımız bu takviye bunun en güzel örneklerinden biri oldu. Ülkemizde bugün meslek liselerimizde saç bakımı, cilt bakımı, makyaj ve vücut bakımı dallarında kapsamlı eğitimler verilmektedir. Meslek liselerimizde yetişen genç arkadaşlarımız bölümün ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet sektöründe kendilerine yer bulmak için istihdam edilmektedir. Bu bağlamda geleceğin kuaförlerinin eğitimine bu bağışla destek olurken, kuaförlük mesleğinin geleceğine yönelik önemli bir adım daha attığımıza inanıyorum. Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliği ile kurduğumuz bu vakıf binlerce öğrencimizin eğitimine katkı sağlayacaktır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz. Bu projede bizi en çok sevindiren ve gururlandıran, bu meslek liselerindeki öğrencilerimizden ve hocalarımızdan aldığımız içten teşekkür oldu. Türkiye’de bundan sonraki dönemde de eğitim başta olmak üzere farklı alanlarda güçlendirme projelerimize devam edeceğimizin altını bu vesileyle çizmek isterim.”

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürü Ayşe Kırmızılı iş birliği ile ilgili olarak “20 ​​yıldır ‘gençlerin liderliğinde, yetişkinlerin rehberliğinde’ ilkesiyle hareket ederek gençlerin eğitimine ve gelecek hayallerine destek oluyoruz. ‘. Gençlerin dünyayı değiştirme potansiyeline ve gücüne sahip olduğuna yürekten inanıyoruz. Bu nedenle gençleri potansiyellerini ortaya çıkaracak şekilde güçlendirmenin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu proje kapsamında Türkiye’de 23 meslek lisesine 90 bin teknik eser bağışlayarak binlerce öğrenci ve eğitmene ulaştık. Toplumsal faydaya, eğitime ve gelişime verilen değeri gösteren bu kuruluş projesinde L’Oréal Türkiye ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu